FBA04VA600AB-00
EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FERRITE BD AXIAL STRAIGHT 4 SZ 60OHMS
product image
FBA04VA600AB-00 Picture
SeekIC No. : 001109933 Detail
FBA04VA600AB-00: EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FERRITE BD AXIAL STRAIGHT 4 SZ 60OHMS
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FBA04VA600AB-00
Quick Details
Impedance : 60 Ohms Maximum DC Current : 7 Amps
Impedance : 60 Ohms
Parameters:
Technical/Catalog InformationFBA04VA600AB-00
Filter TypeDifferential Mode - Single
Current Rating7A
Frequency100MHz
Impedance60 Ohm
Mounting TypeThrough Hole
PackagingTray
DC Resistance (DCR)10.00 mOhm Max