FBA04VA600KE-00
EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FERRITE BD AXIAL FORMED 04 SZ 60OHMS
product image
FBA04VA600KE-00 Picture
SeekIC No. : 001109907 Detail
FBA04VA600KE-00: EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FERRITE BD AXIAL FORMED 04 SZ 60OHMS
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FBA04VA600KE-00
Quick Details
Impedance : 60 Ohms Maximum DC Current : 7 Amps
Impedance : 60 Ohms
Parameters:
Technical/Catalog InformationFBA04VA600KE-00
Filter TypeDifferential Mode - Single
Current Rating7A
Frequency100MHz
Impedance60 Ohm
Mounting TypeThrough Hole
PackagingBulk
DC Resistance (DCR)10.00 mOhm Max