FBL08A24U1A
FAN 24VDC 4.32W 80MM
product image
FBL08A24U1A Picture
SeekIC No. : 004340715 Detail
FBL08A24U1A: FAN 24VDC 4.32W 80MM
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FBL08A24U1A
Mfg:
NMB Technologies Corporation
  • Qty
  • 1~5
  • 5~10
Parameters:
Technical/Catalog InformationFBL08A24U1A
VendorNMB Technologies Corporation
CategoryFans
Voltage - Rated 24VDC
Power (Watts)4.32W
Bearing TypeHydro-wave (HWB)
Size / DimensionSquare - 80mm L x 80mm H x 25.4mm W