GHDR-22V-S
CONN HOUSING GHD 22POS DL 1.25MM
product image
GHDR-22V-S Picture
SeekIC No. : 004353471 Detail
GHDR-22V-S: CONN HOUSING GHD 22POS DL 1.25MM
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GHDR-22V-S
Mfg:
JST Sales America Inc
Parameters:
Technical/Catalog InformationGHDR-22V-S
VendorJST Sales America Inc
CategoryUndefined Category
Lead Free StatusLead Free
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names GHDR 22V S