GHDR-30V-S
CONN HOUSING GHD 30POS DL 1.25MM
product image
GHDR-30V-S Picture
SeekIC No. : 004353472 Detail
GHDR-30V-S: CONN HOUSING GHD 30POS DL 1.25MM
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GHDR-30V-S
Parameters:
Technical/Catalog InformationGHDR-30V-S
VendorJST Sales America Inc
CategoryUndefined Category
Lead Free StatusLead Free
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names GHDR 30V S