GHDR-40V-S
CONN HOUSING GHD 40POS DL 1.25MM
product image
GHDR-40V-S Picture
SeekIC No. : 004353474 Detail
GHDR-40V-S: CONN HOUSING GHD 40POS DL 1.25MM
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GHDR-40V-S
Parameters:
Technical/Catalog InformationGHDR-40V-S
VendorJST Sales America Inc
CategoryUndefined Category
Lead Free StatusLead Free
RoHS StatusRoHS Compliant
Other Names GHDR 40V S