GRF100-12
High Frequency / RF Relays 12V DC-6GHz .10W
product image
GRF100-12 Picture
SeekIC No. : 002573298 Detail
GRF100-12: High Frequency / RF Relays 12V DC-6GHz .10W
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GRF100-12
Mfg:
Teledyne Relays
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Contact Form : 2 Form C (DPDT-BM) Coil Voltage : 12 VDC
Frequency : 6 GHz Power Consumption : 369 mW
Termination Style : PCB
Description
Contact Current Rating :
Coil Type :
Isolation :
Insertion Loss :
Contact Form : 2 Form C (DPDT-BM)
Coil Voltage : 12 VDC
Termination Style : PCB
Frequency : 6 GHz
Power Consumption : 369 mW