GS100T300
Features: High input voltage range bus: 200 to 400VdcUL, TUV approvedHigh output power (up to 100W)High efficiency (80%min. onGS100T300-5mod-ule)Output voltages range: 3.5-5.2-12-15-24and 48VOutput voltage adjustable by external pinRemote load voltage sense compensationOutput short-circuit protect...
product image
GS100T300 Picture
SeekIC No. : 004355439 Detail
GS100T300: Features: High input voltage range bus: 200 to 400VdcUL, TUV approvedHigh output power (up to 100W)High efficiency (80%min. onGS100T300-5mod-ule)Output voltages range: 3.5-5.2-12-15-24and 48VOutput ...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
GS100T300
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Features:
High input voltage range bus: 200 to 400Vdc
UL, TUV approved
High output power (up to 100W)
High efficiency (80%min. onGS100T300-5mod-ule)
Output voltages range: 3.5-5.2-12-15-24and 48V