HE12-10.2-A+G
Linear and Switching Power Supplies 12V 10.2A
product image
HE12-10.2-A+G Picture
SeekIC No. : 002760927 Detail
HE12-10.2-A+G: Linear and Switching Power Supplies 12V 10.2A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HE12-10.2-A+G
Mfg:
Condor / SL Power
  • Qty
  • 0~24
Quick Details
Product : Linear Supplies Commercial/Medical : Commercial
Output Power Rating : 122 W Input Voltage : 100 VAC, 120 VAC, 215 VAC, 230 VAC, 240 VAC
Number of Outputs : 1 Output Voltage (Channel 1) : 12 VDC
Output Current (Channel 1) : 10.2 A Mounting Style : Panel
Description
Output Voltage (Channel 2) :
Output Current (Channel 2) :
Output Voltage (Channel 3) :
Output Current (Channel 3) :
Dimensions :
Number of Outputs : 1
Output Voltage (Channel 1) : 12 VDC
Commercial/Medical : Commercial
Mounting Style : Panel
Product : Linear Supplies
Input Voltage : 100 VAC, 120 VAC, 215 VAC, 230 VAC, 240 VAC
Output Power Rating : 122 W
Output Current (Channel 1) : 10.2 A