ICS650GI-44T
IC CLK SYNTHESIZER 16-TSSOP
product image
ICS650GI-44T Picture
SeekIC No. : 003478490 Detail
ICS650GI-44T: IC CLK SYNTHESIZER 16-TSSOP
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ICS650GI-44T
  • Unit Price
  • Negotiable
Differential - Input:Output: No/No Frequency - Max: 50MHz
Divider/Multiplier: No/No Package / Case : TQFN EP
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Mounting Type: Surface Mount Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Divider/Multiplier: No/No
Frequency - Max: 50MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Input: Clock, Crystal
Voltage - Supply: 3.135 V ~ 3.465 V
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Packaging: Tape & Reel (TR)
Parameters:
Technical/Catalog InformationICS650GI-44T
TypeClock Synthesizer
OutputClock
Frequency-Max50MHz
Package / Case16-TSSOP
PackagingTape & Reel (TR)