IDT72V221L20J
IC FIFO SYNC 1KX9 20NS 32PLCC
product image
IDT72V221L20J Picture
SeekIC No. : 003540232 Detail
IDT72V221L20J: IC FIFO SYNC 1KX9 20NS 32PLCC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
IDT72V221L20J
  • Qty
  • 0~64
Quick Details
Series: 72V Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Function: Synchronous Memory Size: 9K (1K x 9)
Data Rate: - Low Level Output Current : 20 mA
Access Time: 20ns Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: 32-LCC (J-Lead) Supplier Device Package: 32-PLCC (13.97x11.43)
Description
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Packaging: Tube
Package / Case: 32-LCC (J-Lead)
Supplier Device Package: 32-PLCC (13.97x11.43)
Memory Size: 9K (1K x 9)
Series: 72V
Voltage - Supply: 3 V ~ 3.6 V