L-15C6N8KV4E
CER INDUCTOR 6.8NH 0805
product image
L-15C6N8KV4E Picture
SeekIC No. : 004388899 Detail
L-15C6N8KV4E: CER INDUCTOR 6.8NH 0805
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
L-15C6N8KV4E
Parameters:
Technical/Catalog InformationL-15C6N8KV4E
VendorJohanson Technology Inc
CategoryInductors, Coils, Chokes
Inductance6.8nH
Tolerance±10%
TypeCeramic
Current 300mA
Mounting TypeSurface Mount
Q @ Freq15 @ 100MHz
Self Resonant Freq3.9GHz
DC Resistance (DCR)250.0 mOhm Max