LES10A48-5V0RAKJ
DC/DC Converters DC-DC 1-OUT 5V 10A 100W 8-Pin 1/8-Brick
product image
LES10A48-5V0RAKJ Picture
SeekIC No. : 002752087 Detail
LES10A48-5V0RAKJ: DC/DC Converters DC-DC 1-OUT 5V 10A 100W 8-Pin 1/8-Brick