LES10A48-5V0AJ
DC/DC Converters DC-DC 1-OUT 5V 10A 100W 8-Pin 1/8-Brick
product image
LES10A48-5V0AJ Picture
SeekIC No. : 002733090 Detail
LES10A48-5V0AJ: DC/DC Converters DC-DC 1-OUT 5V 10A 100W 8-Pin 1/8-Brick