LES30A48-3V3EJ
DC/DC Converters DC-DC 1-OUT 3.3V 30A 100W 8-Pin 1/8-Brick
product image
LES30A48-3V3EJ Picture
SeekIC No. : 002752481 Detail
LES30A48-3V3EJ: DC/DC Converters DC-DC 1-OUT 3.3V 30A 100W 8-Pin 1/8-Brick