LES30A48-3V3RANJ
DC/DC Converters DC-DC 1-OUT 3.3V 30A 100W 8-Pin 1/8-Brick
product image
LES30A48-3V3RANJ Picture
SeekIC No. : 002752196 Detail
LES30A48-3V3RANJ: DC/DC Converters DC-DC 1-OUT 3.3V 30A 100W 8-Pin 1/8-Brick