LQH32CN100K33L
Power Inductors 10uH 10%
product image
LQH32CN100K33L Picture
SeekIC No. : 001181101 Detail
LQH32CN100K33L: Power Inductors 10uH 10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LQH32CN100K33L
Quick Details
Inductance : 10 uH Tolerance : 10 %
Maximum DC Current : 450 mAmps Maximum DC Resistance : 0.3 Ohms
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C Self Resonant Frequency : 26 MHz
Dimensions : 2.5 mm W x 3.2 mm L x 2 mm H Termination Style : SMD/SMT
Package / Case : 1210 (3225 metric)
Termination Style : SMD/SMT
Tolerance : 10 %
Inductance : 10 uH
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Self Resonant Frequency : 26 MHz
Maximum DC Resistance : 0.3 Ohms
Maximum DC Current : 450 mAmps
Dimensions : 2.5 mm W x 3.2 mm L x 2 mm H