LQM21FN4R7N00L
Power Inductors 4.7 UH 30%
product image
LQM21FN4R7N00L Picture
SeekIC No. : 001180311 Detail
LQM21FN4R7N00L: Power Inductors 4.7 UH 30%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LQM21FN4R7N00L
Quick Details
Inductance : 4.7 uH Tolerance : 30 %
Maximum DC Current : 80 mAmps Maximum DC Resistance : 0.3 Ohms
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C Self Resonant Frequency : 25 MHz
Dimensions : 1.25 mm W x 2 mm L x 0.85 mm H Termination Style : SMD/SMT
Termination Style : SMD/SMT
Inductance : 4.7 uH
Tolerance : 30 %
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Dimensions : 1.25 mm W x 2 mm L x 0.85 mm H
Maximum DC Resistance : 0.3 Ohms
Maximum DC Current : 80 mAmps
Self Resonant Frequency : 25 MHz