LV5544DEV-125.0M
Standard Clock Oscillators 125MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
product image
LV5544DEV-125.0M Picture
SeekIC No. : 001154086 Detail
LV5544DEV-125.0M: Standard Clock Oscillators 125MHz 3.3V 25ppm -40+85DC