LV5544DEV-200.0M
Standard Clock Oscillators 200MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
product image
LV5544DEV-200.0M Picture
SeekIC No. : 001149442 Detail
LV5544DEV-200.0M: Standard Clock Oscillators 200MHz 3.3V 25ppm -40+85DC