LV5544DEV-156.25M
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
product image
LV5544DEV-156.25M Picture
SeekIC No. : 001152525 Detail
LV5544DEV-156.25M: Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC