MBC13720-900HEVK
RF Development Tools LNA W/BYPASS SWITCH
product image
MBC13720-900HEVK Picture
SeekIC No. : 00121829 Detail
MBC13720-900HEVK: RF Development Tools LNA W/BYPASS SWITCH
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MBC13720-900HEVK
Mfg:
Freescale Semiconductor
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Product : Evaluation Kits Type : Amplifiers
Tool Is For Evaluation Of : MBC13720 Frequency : 900 MHz
Operating Supply Voltage : 2.5 V to 3 V
Description
Product : Evaluation Kits
Frequency : 900 MHz
Type : Amplifiers
Tool Is For Evaluation Of : MBC13720