MEM2012T35R0T0S1
EMI Filter Beads, Chokes & Arrays EMI Filter Beads, Chokes & Arrays 0805 35MHz T Circuit
product image
MEM2012T35R0T0S1 Picture
SeekIC No. : 001109053 Detail
MEM2012T35R0T0S1: EMI Filter Beads, Chokes & Arrays EMI Filter Beads, Chokes & Arrays 0805 35MHz T Circuit
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MEM2012T35R0T0S1
Quick Details
Maximum DC Current : 100 mAmps Tolerance : 30 %
Tolerance : 30 %
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Maximum DC Current : 100 mAmps
Parameters:
Technical/Catalog InformationMEM2012T35R0T0S1
PackagingTape & Reel (TR)
Attenuation Value30dB @ 90MHz ~ 2GHz
Capacitance-
Current 100mA
Center / Cutoff Frequency35MHz
Filter TypeLow Pass
Voltage10V