MEM2012TC220
EMI Filter Beads, Chokes & Arrays EMI Filter Beads, Chokes & Arrays 0805 22pF T Circuit
product image
MEM2012TC220 Picture
SeekIC No. : 001108721 Detail
MEM2012TC220: EMI Filter Beads, Chokes & Arrays EMI Filter Beads, Chokes & Arrays 0805 22pF T Circuit
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MEM2012TC220
Quick Details
Maximum DC Current : 1 Amp Tolerance : 30 %
Tolerance : 30 %
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Maximum DC Current : 1 Amp
Parameters:
Technical/Catalog InformationMEM2012TC220
PackagingTape & Reel (TR)
Attenuation Value25dB @ 1.5GHz ~ 6GHz
Capacitance22pF
Current 1A
Center / Cutoff Frequency3.7GHz
Filter TypeLow Pass
Voltage12V