MHL2ACTTE1N5S
Power Inductors 1.5nH +/-0.3nH
product image
MHL2ACTTE1N5S Picture
SeekIC No. : 001205182 Detail
MHL2ACTTE1N5S: Power Inductors 1.5nH +/-0.3nH
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
MHL2ACTTE1N5S
Mfg:
KOA Speer
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Inductance : 1.5 uH Tolerance : 0.3 nH
Maximum DC Current : 300 mAmps Maximum DC Resistance : 0.1 Ohms
Self Resonant Frequency : 6000 MHz Dimensions : 1.25 mm W x 2 mm L x 1 mm H
Termination Style : SMD/SMT
Inductance : 1.5 uH
Self Resonant Frequency : 6000 MHz
Maximum DC Resistance : 0.1 Ohms
Tolerance : 0.3 nH
Package / Case : 0805 (2012 metric)
Maximum DC Current : 300 mAmps
Dimensions : 1.25 mm W x 2 mm L x 1 mm H