PSP-1000-12
Linear and Switching Power Supplies 900W 12V 75A ACTIVE PFC FUNCTION
product image
PSP-1000-12 Picture
SeekIC No. : 002761352 Detail
PSP-1000-12: Linear and Switching Power Supplies 900W 12V 75A ACTIVE PFC FUNCTION