PSP-1000-13.5
Linear and Switching Power Supplies 904.5W 13.5V 67A ACTIVE PFC FUNCTION
product image
PSP-1000-13.5 Picture
SeekIC No. : 002761203 Detail
PSP-1000-13.5: Linear and Switching Power Supplies 904.5W 13.5V 67A ACTIVE PFC FUNCTION