PSP-1000-15
Linear and Switching Power Supplies 900W 15V 60A ACTIVE PFC FUNCTION
product image
PSP-1000-15 Picture
SeekIC No. : 002761253 Detail
PSP-1000-15: Linear and Switching Power Supplies 900W 15V 60A ACTIVE PFC FUNCTION