PSP-1000-24
Linear and Switching Power Supplies 902.4W 24V 37.6A ACTIVE PFC FUNCTION
product image
PSP-1000-24 Picture
SeekIC No. : 002761354 Detail
PSP-1000-24: Linear and Switching Power Supplies 902.4W 24V 37.6A ACTIVE PFC FUNCTION