Q14F1CXXB24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 14MM FLUSH BLUE
product image
Q14F1CXXB24E Picture
SeekIC No. : 0042566 Detail
Q14F1CXXB24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 14MM FLUSH BLUE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14F1CXXB24E
Quick Details
LED Size : 14 mm Illumination Color : Blue
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Blue
LED Size : 14 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14F1CXXB24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage24V