Q14P1CXXY110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 14MM PROM YELLOW
product image
Q14P1CXXY110E Picture
SeekIC No. : 0042668 Detail
Q14P1CXXY110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 14MM PROM YELLOW
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q14P1CXXY110E
Quick Details
LED Size : 14 mm Illumination Color : Yellow
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Yellow
LED Size : 14 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ14P1CXXY110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions14mm (Round)
Voltage110V