Q19P1CXXR110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 19MM PROM RED
product image
Q19P1CXXR110E Picture
SeekIC No. : 0042603 Detail
Q19P1CXXR110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 19MM PROM RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q19P1CXXR110E
Quick Details
LED Size : 19 mm Illumination Color : Red
Packaging :
Illumination Color : Red
LED Size : 19 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ19P1CXXR110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions19mm (Round)
Voltage110V