Q22P1BXXR12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM PROM RED
product image
Q22P1BXXR12E Picture
SeekIC No. : 0042771 Detail
Q22P1BXXR12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 22MM PROM RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22P1BXXR12E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 22 mm Illumination Color : Red
Description
Lens Color/Style :
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Red
LED Size : 22 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22P1BXXR12E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage12V