Q22P1BXXW110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 22MM PROM WHITE
product image
Q22P1BXXW110E Picture
SeekIC No. : 0042737 Detail
Q22P1BXXW110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 22MM PROM WHITE
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22P1BXXW110E
Quick Details
LED Size : 22 mm Illumination Color : White
Packaging :
Illumination Color : White
LED Size : 22 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22P1BXXW110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage110V