Q22P1BXXY110E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 22MM PROMINENT YEL
product image
Q22P1BXXY110E Picture
SeekIC No. : 0042697 Detail
Q22P1BXXY110E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 110V 22MM PROMINENT YEL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q22P1BXXY110E
Quick Details
LED Size : 22 mm Illumination Color : Yellow
Packaging :
Illumination Color : Yellow
LED Size : 22 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ22P1BXXY110E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions22mm (Round)
Voltage110V