Q6P1BXXW12E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 6MM PROMINENT WHT
product image
Q6P1BXXW12E Picture
SeekIC No. : 0042872 Detail
Q6P1BXXW12E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 12V 6MM PROMINENT WHT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q6P1BXXW12E
Quick Details
LED Size : 3 mm Illumination Color : White
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : White
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 3 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ6P1BXXW12E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions6mm (Round)
Voltage12V