Q6P1CXXB24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 6MM PROMINENT BLU
product image
Q6P1CXXB24E Picture
SeekIC No. : 0042879 Detail
Q6P1CXXB24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 6MM PROMINENT BLU
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q6P1CXXB24E
Quick Details
LED Size : 3 mm Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
Packaging :
Illumination Color : Blue
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 3 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ6P1CXXB24E
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions6mm (Round)
Voltage24V