Q6R1CXXG24E
LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 6MM RECESSED RED
product image
Q6R1CXXG24E Picture
SeekIC No. : 0042592 Detail
Q6R1CXXG24E: LED Panel Mount Indicators INDICATOR 24V 6MM RECESSED RED
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
Q6R1CXXG24E
Mfg:
Apem
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
LED Size : 3 mm Illumination Color : Green
Lens Color/Style : Diffused
Description
Wavelength :
Packaging :
Illumination Color : Green
Lens Color/Style : Diffused
LED Size : 3 mm
Parameters:
Technical/Catalog InformationQ6R1CXXG24E
VendorAPEM Components
CategoryOptoelectronics
ShapeRound
Panel Cutout Dimensions6mm (Round)
Voltage24V