QBW018A0B1
DC/DC Converters TH 18A, IN 48V OUT 12V, NEG REMOTE
product image
QBW018A0B1 Picture
SeekIC No. : 002753177 Detail
QBW018A0B1: DC/DC Converters TH 18A, IN 48V OUT 12V, NEG REMOTE