QBW018A0B1-H
DC/DC Converters TH 18A, IN 48V OUT 12V, BASE PLATE
product image
QBW018A0B1-H Picture
SeekIC No. : 002753247 Detail
QBW018A0B1-H: DC/DC Converters TH 18A, IN 48V OUT 12V, BASE PLATE