QLS15ZE-NT
CONV DC-DC 48V IN 3.3V OUT 49.5W
product image
QLS15ZE-NT Picture
SeekIC No. : 004468147 Detail
QLS15ZE-NT: CONV DC-DC 48V IN 3.3V OUT 49.5W
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
QLS15ZE-NT
Mfg:
Power-One
  • Qty
  • 1~63
Parameters:
Technical/Catalog InformationQLS15ZE-NT
VendorPower-One
CategoryPower Supplies
Voltage - Input36 ~ 75VDC
Output3.3V
Power (Watts)49.5W
Number of Outputs1
1st Output3.3 VDC @ 15A