ROV10-471K-56-2
Varistors -
product image
ROV10-471K-56-2 Picture
SeekIC No. : 00707648 Detail
ROV10-471K-56-2: Varistors -
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ROV10-471K-56-2
Mfg:
TE Connectivity / Raychem
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Product : MOV Voltage Rating DC : 470 V
Voltage Rating AC : 300 V Clamping Voltage : 775 V
Diameter : 10 mm Surge Energy Rating : 70 J
Capacitance : 210 pF Packaging : Reel
Description
Peak Surge Current :
Operating Temperature Range :
Mounting :
Packaging : Reel
Product : MOV
Voltage Rating DC : 470 V
Clamping Voltage : 775 V
Voltage Rating AC : 300 V
Surge Energy Rating : 70 J
Diameter : 10 mm
Capacitance : 210 pF