ROV14E201K-10
Varistors -
product image
ROV14E201K-10 Picture
SeekIC No. : 00707626 Detail
ROV14E201K-10: Varistors -
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
ROV14E201K-10
Mfg:
TE Connectivity / Raychem
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Product : MOV Voltage Rating DC : 200 V
Voltage Rating AC : 130 V Clamping Voltage : 340 V
Diameter : 14 mm Surge Energy Rating : 84 J
Capacitance : 840 pF Packaging : Bulk
Description
Peak Surge Current :
Operating Temperature Range :
Mounting :
Packaging : Bulk
Product : MOV
Diameter : 14 mm
Voltage Rating DC : 200 V
Clamping Voltage : 340 V
Voltage Rating AC : 130 V
Capacitance : 840 pF