RP100-4805S
Features: Single Output up to 25A Dual Outputs Total Power up to 100W Input/Output 1.6kVDC Isolation Adjustable Output Voltage Under-Voltage Lockout No Minimum Load Industry Standard Footprint Fixed Operating Frequency Halt Tested Compact 61.0 x 57.91 x 12.7mm Package High Efficiency to 90%
product image
RP100-4805S Picture
SeekIC No. : 004478867 Detail
RP100-4805S: Features: Single Output up to 25A Dual Outputs Total Power up to 100W Input/Output 1.6kVDC Isolation Adjustable Output Voltage Under-Voltage Lockout No Minimum Load Industry Standard Footprint Fixe...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
RP100-4805S
  • Unit Price
  • Negotiable
Description
Features:
Single Output up to 25A Dual Outputs Total Power up to 100W
Input/Output 1.6kVDC Isolation
Adjustable Output Voltage
Under-Voltage Lockout
No Minimum Load
Industry Standard Footprint
Fixed Operating Frequency
Halt Tested
Compact 61.0 x 57.91 x 12.7mm Package
High Efficiency to 90%