RP100-482.5S
Features: Single Output up to 25A Dual Outputs Total Power up to 100W Input/Output 1.6kVDC Isolation Adjustable Output Voltage Under-Voltage Lockout No Minimum Load Industry Standard Footprint Fixed Operating Frequency Halt Tested Compact 61.0 x 57.91 x 12.7mm Package High Efficiency to 90%
product image
RP100-482.5S Picture
SeekIC No. : 004478870 Detail
RP100-482.5S: Features: Single Output up to 25A Dual Outputs Total Power up to 100W Input/Output 1.6kVDC Isolation Adjustable Output Voltage Under-Voltage Lockout No Minimum Load Industry Standard Footprint Fixe...
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
RP100-482.5S
Description
Features:
Single Output up to 25A Dual Outputs Total Power up to 100W
Input/Output 1.6kVDC Isolation
Adjustable Output Voltage
Under-Voltage Lockout
No Minimum Load
Industry Standard Footprint
Fixed Operating Frequency
Halt Tested
Compact 61.0 x 57.91 x 12.7mm Package
High Efficiency to 90%