RR-ID-NET-12VDC
RFID TRANSF 12V 580MA
product image
RR-ID-NET-12VDC Picture
SeekIC No. : 004129121 Detail
RR-ID-NET-12VDC: RFID TRANSF 12V 580MA
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
RR-ID-NET-12VDC
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: - Manufacturer: Texas Instruments
Accessory Type: Power Supply Interface Type : I2C, UART, USART
Description
Series: -
Manufacturer: Texas Instruments
Accessory Type: Power Supply
For Use With/Related Products: Long Range (LR) or Mid-Range (MR) Readers
Parameters:
Technical/Catalog InformationRR-ID-NET-12VDC
VendorTexas Instruments
CategoryRF and RFID
Accessory TypePower Supply
Other Names RR ID NET 12VDC