SAFCC130MRB1X00R11
Signal Conditioning 130.0MHZ CHIP SAW FI
product image
SAFCC130MRB1X00R11 Picture
SeekIC No. : 001684629 Detail
SAFCC130MRB1X00R11: Signal Conditioning 130.0MHZ CHIP SAW FI
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SAFCC130MRB1X00R11
Mfg:
Murata
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Frequency : 130 MHz Impedance : 650 Ohms
Packaging : Reel
Description
Frequency Range :
Voltage Rating :
Bandwidth :
Termination Style :
Package / Case :
Operating Temperature Range :
Product :
Packaging : Reel
Impedance : 650 Ohms
Frequency : 130 MHz