SCLB-W-DPDT-C120VAC
General Purpose / Industrial Relays DPDT 5A 120VAC
product image
SCLB-W-DPDT-C120VAC Picture
SeekIC No. : 002550164 Detail
SCLB-W-DPDT-C120VAC: General Purpose / Industrial Relays DPDT 5A 120VAC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SCLB-W-DPDT-C120VAC
Mfg:
Song Chuan
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Contact Form : DPDT Coil Voltage : 120 VAC
Coil Resistance : 3.4 K Ohms Mounting Style : Through Hole
Contact Material : Silver Nickel
Description
Coil Current :
Switching Voltage :
Contact Current Rating :
Coil Voltage : 120 VAC
Contact Form : DPDT
Mounting Style : Through Hole
Coil Resistance : 3.4 K Ohms