SFTLA10M7HA00-B0
Signal Conditioning 10.7MHZ 330 OHM 3-EL
product image
SFTLA10M7HA00-B0 Picture
SeekIC No. : 001685141 Detail
SFTLA10M7HA00-B0: Signal Conditioning 10.7MHZ 330 OHM 3-EL
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SFTLA10M7HA00-B0
Quick Details
Product : Ceramic Filters Frequency : 10.7 MHz
Impedance : 330 Ohms Operating Temperature Range : - 20 C to + 80 C
Packaging : Bulk
Description
Frequency Range :
Frequency : 10.7 MHz
Impedance : 330 Ohms