SG-615-18.432MC2
OSCILLATOR 18.432MHZ SMD
product image
SG-615-18.432MC2 Picture
SeekIC No. : 004489163 Detail
SG-615-18.432MC2: OSCILLATOR 18.432MHZ SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SG-615-18.432MC2
Mfg:
Epson Toyocom Corporation (VA)
  • Unit Price
  • Negotiable
Parameters:
Technical/Catalog InformationSG-615-18.432MC2
VendorEpson Toyocom Corporation (VA)
CategoryCrystals and Oscillators
Frequency18.432MHz
Package / CaseSMD 14mm x 9.8mm
PackagingCut Tape (CT)
Supply Voltage5V
TypeStandard
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Frequency Stability±100ppm